Marcin Kenig

Chłopak z Gdańska, w Gdańsku urodzony – gdańszczanin!
omnie

Kilka słów o mnie

Nazywam się Marcin Kenig i jestem licencjonowanym przewodnikiem PTTK po Trójmieście (Gdańsk, Gdynia,Sopot i Stutthof). Zapraszam Państwa na zwiedzanie zabytkowego Gdańska, miejsca narodzin Solidarności, pięknego uzdrowiska Sopot, nowoczesnej Gdyni i wielu innych, wartych zobaczenia miejsc(szczegóły w ofercie ).

Uprawnienia przewodnickie zdobyłem w roku 2022, turystów oprowadzam już 2 sezon. Mówią o mnie: ‘’fajny przewodnik’’!

Specjalizuje się w tzw. wycieczkach szkolnych: szkoły podstawowe, szkoły średnie oraz wyższe, szkoły integracyjne oraz specjalne, grupy Akademii III wieku, grupy integracyjne. Chętnie opowiem o Trójmieście również rodzinom i grupce znajomych chcącej wchłonąć wiedzę i mile spędzić czas w Trójmieście.

Zamiłowanie do promowania moich rodzinnych stron, a także historii i kultury polskiej rozwijałem jako najpierw zuch, a potem harcerz. Razem z druhami przemierzałem Trójmiasto wzdłuż i wszerz, także o ciekawostkach i zakamarkach opowiem z perspektywy przewodnika, ale również chłopca i z tą samą eksytacją jak niegdyś razem z Państwem odkryję na nowo wszelkie tajemnice Trójmiasta.

Możecie Państwo zdać się na mnie i dać się ponieść mojej opowieści, ale jestem otwarty na modyfikacje programu. Tak, czy inaczej czeka was niezapomniana przygoda!

KONSTRUKTYWNE WĘDRÓWKI

Spacer po Trójmieście jest moim ulubionym zajęciem, dlatego praca przewodnika to zadanie dla mnie!

MNIEJSI PRZYJACIELE

Pasjonują mnie nie tylko wytwory ludzi, ale również skarby natury. Chętnie i tą wiedzą się z Państwem podzielę.

RELAKS I SPORT

Każdemu, kto po za zwiedzaniem chciałby aktywnie spędzić czas w Trójmieście, służę radą.